Eğer cevabınız EVET ise merak etmeyin bu problemleri yaşayan bir tek siz değilsiniz.

UNUTULAN BİR ŞEY VAR!

Instagram hesabını büyütmek ve satış yapmak isteyen çoğu kişinin unuttuğu bir şey var. O da şu;

Instagram bir sosyal medya platformudur bir pazar yeri değil. Bir kişi alışveriş yapacağı zaman Instagram yerine Trendyol, Hepsiburada veya diğer pazar yerlerine giderler.

Hizmet satın almak isteyenler ise Google’a almak istedikleri hizmetin ismini yazarak arama yaparlar. 

🤔 Bu yüzden Instagramda bir kişiye direkt olarak ürün veya hizmetimizi satma imkanımız çok zor.

Peki durum böyleyse Instagramdan Satış yapmak imkansız mı ?

Cevap: HAYIR!!! Instagramdan satış yapmak kesinlikle imkansız değil. Çünkü; Türkiyede Instagram kullanımı oran olarak yaklaşık %55 civarıdır. Bu da Türkiyedeki insanların %55 ine Instagram üzerinden direkt ulaşabiliyoruz demektir. Bu platformdaki İnsanları etkilememiz ve onlara satış yapabilmemizin tek bir şartı var.

 

O da şu;

İnsanları kendinize alıştırmak ve güven vermek. Eğer bunu başarabilirseniz satışlarınız ve takipçileriniz çok fazla oranda artacak hesabınız büyüyecek!

✅ İnsanları Kendinize/Markanıza nasıl alıştırabileceğinizi, Instagram hesabınızın etkileşimini ve satışlarını nasıl arttırabileceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için, bu problemleri çözmek için tasarlanmış 5 adımdan oluşan Online bir Eğitim hazırladım.

✅ Sizler için hazırlamış olduğum bu eğitim; Instagramdan insanlara nasıl satış yapabilceğinizin sırlarını barındırıyor. Bu sırlar sayesinde hedef kitlenizin analizini yapıp bu hedef kitledeki insanları kendinize nasıl alıştırıp onlara nasıl satış yapabileceğinizi ve takipçi sayınızı nasıl arttırabileceğinizi adım adım öğreneceksiniz.

Eğitim adım adım çünkü;

İlk olarak hedef kitlenizdeki insanları etkileyecek onları takipçiniz ve müşteriniz yapacak Instagram profilinizi birlikte inşaa edeceğiz. 

Bu söylediğimi lüks bir restorandaki masa düzenine benzetebilirsiniz. Böyle bir restoranda bir masa, müşteri gelmeden önce hazır olur. Kaşığı, Çatalı, Mendili vb.

Aynı bunun gibi, Instagram profilimize insanlar gelmeden önce içeriklerimizin, biomuzun vb. önemli 10 noktanın düzenini birlikte yapacağız.

Herkese ürün satmaya çalışan kimseye ürün satamaz!! felsefesinden yola çıkarak;

İkinci adım olarak bu masaya oturacak müşterilerin kimler olacağını belirleyip onları nerelerde bulabileceğimizi, onların problemlerinin isteklerinin neler olduğunu öğreneceğiz.

 

Üçüncü adımımız; hedef kitlemizde ki bu insanların isteklerine problemlerine cevap verecek içerik metinlerimizi nasıl hazırlayacağımızı ve onların dikkatini nasıl çekebileceğimizi ilgi ve isteklerini nasıl arttırabileceğimizi ve onları harekete geçirebileceğimiz içerikleri nasıl yazmanız gerektiğini öğrenceksiniz.

Dördüncü aşama ise yazdığımız bu içerikleri hedef kitlemizdeki bu insanlarla nasıl şık bir şekilde sunacağımızı, bu kişileri kendinize bağımlı hale getirecek postları nasıl hazırlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Canva ile ilgili A’dan Z’ye bütün ince ayrıntıları bu eğitimde öğreneceksiniz.

Son adımda ise, artık bunca emeğin karşılığını net bir şekilde alacağınız ileri düzey Facebook-Instagram reklamlarını öğreneceksiniz. Bu reklamlar sayesinde hesaplarınızı 10x üzerinde büyütebilecek satışlarınızı attırabilecekiniz.

Karar vermek için daha çok bilgiye mi ihtiyacın var ?

Instagram hesaplarının yüzde 90’ı başarısız oluyor. Sebepler;

Etkinlik gruplarına katılarak hesaplarını büyüteceklerine inandılar,

Takipçi satın alarak satışlarını attıracaklarını düşündüler,

Reklam bilgisi olmadan reklam verdiler,

❌ Sadece takipçi sayısına odaklandılar,

 

Kaliteli içerik üretemediler,

❌ Ben bu işleri biliyorum eğitime ihtiyacım yok dediler,

❌ Belli bir strateji kullanmayı düşünmediler,

Beğeni ve takipçi sayısının çok önemli olduğunu düşündüler…

 

❗️ Bunun gibi bir çok düşünce yüzünden Instagramda açılan hesapların %90’ başarısız olup bu defteri kapattılar.

Aslında bu sonuç bu sayfa sahiplerinin suçu değil. Bu kişilere; Bir çok yerde takipçi satın alınca insanların güvenini kazanılacağını böylece satışlarının artacağı, etkileşim gruplarına katılırlarsa sayfalarının keşfete düşeceği böylece takipçi sayılarının artacağı veya sadece Instagram içerisinen Tanıtım Yap butonuna tıklayarak reklam verdiğinde satış yapabileceği söylendi. Fakat bunların hepsi bunu söyleyen kişilerin çıkarları doğrultusunda söyledikleri kocaman bir aldatmacaydı.

Bu Eğitim Sizlere Neler Vaad Ediyor ?

1 TL bile harcamadan Instagram takipçi ve takipçi adaylarınızı ürünlerinizi satın alan müşterilere dönüştürmeyi öğreneceksiniz !

✅ Profilinize gelen kişiler sizi bir uzman olarak kabul edecek, kendilerini sizi takip etmekten alıkoyamayacak!

✅ Hedef Kitlenizin aşırı derecede ilgisini çekecek, onları size hayran bırakacak içerikler üretebileceksiniz!

✅ Nasıl Keşfete düşebileceğinizi ve daha fazla insana ulaşabileceğinizi öğreneceksiniz!

✅ Rakipleriniz karşısında Rekabet Avantajı elde edeceksiniz!

✅ Hesabınızı insanların gözünde nasıl daha güvenilir hale getirebileceğinizi bununla birlikte satışlarınızı ve takipçi sayınızı attırabileceğinizi öğreneceksiniz!

✅ Reklamlarınızdan aldığınız verimi 10 kat attırabileceksiniz!

✅ İşinizi Instagramda daha fazla kişiye duyuracaksınız!

✅ Algoritmanın desteğini nasıl alabileceğinizi öğreneceksiniz!

✅ Takipçi adaylarınızı nasıl takipçiniz yapabileceğinizi ve onları müşteriniz haline getirebileceğinizi öğreneceksiniz!

✅ Sektörlere özel reklam stratejilerini hazırlayabileceksiniz!

✅ İleri Düzey reklam stratejilerini öğreneceksiniz!

Otorite oluşturmak ,  hevesli takipçiler  edinmek , satışları artırmak  ve kendinizi alanınızda bir uzman olarak konumlandırmak istiyorsanız bu eğitim tam da size göre!

İşini internete taşımak isteyen , Instagramdan müşteri bulmak isteyen, müşteri adaylarına bir türlü ulaşamayan, marka olmak isteyen ve bu işte yeni olan herkes bu eğitime katılabilir.

KİMLER BU EĞİTİME KATILMAMALI?

👉🏻Emek harcamadan, kısa yoldan para kazanmak isteyenler ,

👉🏻Eğitim içerisindeki videoları film izler gibi izleyecek olanlar,(Not almadan, Uygulamadan)

👉🏻2017 ve öncesinde kullanılan taktiklere inananlar(Takibe takip, etkileşim grupları vb.) 

EĞİTİME KATILDIĞINIZDA NELER ELDE EDECEKSİNİZ?

(3000 TL Değerinde)

✅ Bu eğitimde verinlen ince ayrıntılar ile sıfır veya ileri düzey bilginiz olsa bile Instagramı A’dan Z’ye öğrenecek daha önce duymadığınız sırlar sayesinde sayfanızı büyütebilecek, satışlarınızı attırabileceksiniz.

Eğitim sürekli olarak güncellenecek tek seferlik ödeme ile ömür boyu erişim hakkına sahip olacaksınız.

(400 TL Değerinde)

Eğitim, Sağlık, Fitness, Emlak, E-Ticaret, Psikolog ve Restoranlara özel yaklaşık toplam 67 adet hazır PSD şablonlarını size hediye edeceğim.

(450 TL Değerinde)

88 adet Canva Post Gönderileri
Instagram Gönderi için oluşturulmuş hazır pro Canva şablonlar ile kendinize özgü tasarımlar oluşturabileceksiniz. Bazı göresellerde animasyon bulunmaktadır. Yazıları dilediğiniz gibi değiştirip kullanabilirsiniz.

(500 TL Değerinde)

365 Günlük Gönderi Sizin İçin planlandı.Artık bugün ne paylaşacağım diye asla düşünmeyin . Stresi ortadan kaldırın ve sosyal medya planı ile zaman kaybını bir kenara bırakın!

✅Tatiller ve Özel günler
Türkiyedeki Tatiller ve Özel Günlerin hepsi sizlere verilecek. Bazı özel günler sizin yerinize tabloda planlandı. Artık özel günleri asla kaçırmayacaksınız.

✅Bu plan Google E-Tablolar ve Microsoft Excel’de tamamen özelleştirilebilir, böylece programınızı işletmenizin veya kişisel blogunuzun ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde uyarlayabilirsiniz; Bu, takipçilerinizin karşı koyamayacağı etkili içeriklerle dolu bir profile sahip olacağınız anlamına gelir

(Paha Biçilemez)

115 adet Gönderi Fikir Başlıkları
Sosyal medyada gönderileriniz için oluşturulan 115 gönderi fikri bu kitapçıkta bir araya getirildi. Buradaki amaç bu verilen fikirlerden ilham alıp kendi işletmenize veya kişisel markanıza uyarlamaktır.

Sektör Konu Fikirleri
İçerik planını daha etkili kullanabilmeniz için sizlere her zaman güncellenecek olan sektörlere göre paylaşım yapabilmeniz için konu fikirleri kitabı hazırlandı. 

İçerikle ilgili örnek vermek gerekirse; Mesela bir Yaşam Koçuysanız veya bir restoranınız varsa ne tür paylaşımlar yapabilceğiniz konular bu kitaba eklendi.

(100 TL Değerinde)

Eğitimde öğrendiklerinizi kolayca uygulayabilmeniz için sizin için hazırladığım Excel şablonlarına ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız.

BU EĞİTİMİN BİR AMACI VAR !

Bu yazacaklarımı sona sakladım. Çünkü birazdan söyleyeceklerimi en başta söyleseydim hakkımda daha farklı şeyler düşünebilirdiniz. Böyle düşünmenizi istemediğim için, size önce eğitimimin içeriğinden, size katacağı değerden bahsettim. Şimdi gelelim eğitimin amacına.

BENİM BİR HAYALİM VAR!

Bir çoğumuzun amaçları arasında para kazanmak vardır. Fakat ben her zaman paranın amaç değil, araç olması gerektiğini düşündüm. Bu düşünceden yola çıkarak hazırlamış olduğum bu eğitimden elde ettiğim gelirin %51′ ini Sosyal Sorumlukluk adı altında belirlemiş olduğum bazı derneklere bağışlayacağım. Yapılan bu bağışları sosyal medya hesabımda düzenli olarak duyuracağım. Sonuç olarak bu eğitime katıldığınızda sadece eğitim almakla kalmayacak ayrıca sosyal sorumluluk projelerine dolaylı yoldan katılmış olacaksınız.

Bu yolda bir sonraki hayalim kendi derneğimi kurup bu yardımları bizzat kendim yapmak. Kim bilir belki bu hayalde bir gün gerçek olur, eğitime katılan sizlerde bu dernekte gönüllü olursunuz 😊

Eğitimin süresi sabit kalmayacak. Yeni stratejiler oldukça yeni ders videoları çekilip panelinize yüklenecek. Şu an 10 saatin üzerinde hazır ders videosu eğitim panelinde mevcut.

Eğitimlere 2 yıl boyunca erişim hakkına sahip olacaksınız.

Hayır! Eğitim videoları panelde hazır yüklü şekilde bulunmaktadır. İnternetin olduğu her yerde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.